Ścianka Pop-Up 3×3 magnetyczna z halogenami

Niewielkie gabaryty, łatwość obsługi, krótki czas montażu, a przy tym ogromna skuteczność reklamowa – z tego znana jest ścianka prezentacyjna  typu „Pop-Up”. System występuje w wersji łukowej lub prostej, w różnych szerokościach, a także z grafiką jedno-lub dwustronną.

  • Bezpieczne przechowywanie: Konstrukcja i panele graficzne podczas magazynowania oraz transportu są bezpiecznie przechowywane w plastikowym kufrze.
  • Małe zapotrzebowanie na miejsce: System typu „pająk” umożliwia złożenie konstrukcji do niewielkich rozmiarów. Panele graficzne mogą być zwijane, co pozwoli na dodatkowe zaoszczędzenie miejsca.
  • Łatwa obsługa: Plastikowy kontener jest wyposażony w kółka i uchwyt, dzięki czemu łatwo dostarczyć go na miejsce ustawienia. Montaż nie wymaga specjalnych umiejętności manualnych ani zastosowania  narzędzi.
  • Szybki montaż: Konstrukcję instaluje się w czasie nie przekraczającym 5 minut. Drukowane panele graficzne są wyposażone w taśmy magnetyczne, co pomaga przyczepić je do uprzednio zainstalowanych listew mocujących. Listwy te instaluje się bez użycia narzędzi, w sposób całkowicie bezpieczny dla dłoni i paznokci.

Gotową konstrukcję blokują stabilne łączniki, bez pomocy jakichkolwiek dodatkowych uchwytów.

 

Ścianka przygotowana dla Polskiego Związku Lekkiej Atletyki na uroczystość otwarcia stadionu lekkoatletycznego i 50-lecia klubu MKS Bolesłavia.

Kategoria

reklama wewnętrzna